Kadra

Jesteśmy kreatywną i wykwalifikowaną kadrą żłobkową. Nasz zespół jest niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału. Z entuzjazmem wdrażamy najnowsze metody pracy, gwarantując wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Poprzez zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie zainteresowań naszych podopiecznych, zapewniamy im profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą. Działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, aby osiągać jak najlepsze efekty pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości oraz dbać o harmonijny rozwój.

Dyrektor Kobierzyckiego Zespołu Żłobków

Malwina Adamska-Juszczyk – pedagog, nauczyciel i trener sensoplastyki z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi żłobkowymi i w wieku przedszkolnym. Doświadczenie w zarządzaniu placówką zdobywała na stanowisku kierownika niepublicznego żłobka we Wrocławiu.


Opiekunki

Ciocia Ania –  dyplomowana opiekunka dziecięca. Ukończone kursy: Wstęp do Sensoplastyki, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, Aktywne słuchanie muzyki według Batii Strauss, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, „Ruch i zabawa w pracy z dziećmi” oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Asia - pedagog z długoletnim  doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ukończone kursy: Klanza, Kurs Angielskiego, Kurs Animatora, Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy", "Ruch i zabawa w pracy z dziećmi" oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Monika – opiekun w żłobku, terapeuta zajęciowy z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, Aktywne słuchanie muzyki według Batii Strauss, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, „Ruch i zabawa w pracy z dziećmi” oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Natalia - opiekun w żłobku.  Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy", "Ruch i zabawa w pracy z dziećmi" oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Magda – opiekun w żłobku. Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, „Ruch i zabawa w pracy z dziećmi” oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Kasia – dyplomowana opiekunka dziecięca z długoletnim doświadczeniem w pracy  z dziećmi.Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, Aktywne słuchanie muzyki według Batii Strauss, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, „Ruch i zabawa w pracy z dziećmi” oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Basia – nauczyciel z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Ania – opiekun w żłobku. Ukończone kursy: Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, Aktywne słuchanie muzyki według Batii Strauss, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, „Ruch i zabawa w pracy z dziećmi” oparty na metodzie Kinezjologii Edukacyjnej, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka.

Ciocia Dominika- opiekun w żłobku

Ciocia Renia – dyplomowana opiekunka dziecięca. Ukończone kursy: Pedagogika Marii Montessori, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, Zaburzenia sensomotoryczne i nieprawidłowości w rozwoju, zachowaniu i interakcji w pierwszym i drugim roku życia według koncepcji IntraActPlus, Kurs pierwszej pomocy.

Ciocia Kasia– opiekun w żłobku

Ciocia Ewa – pielęgniarka z długoletnim stażem pracy z dziećmi na oddziale dziecięcym. Ukończone kursy: Pierwszej Pomocy, Techniki behawioralne w pracy z dziećmi, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, Kreatywne działania wspierające rozwój dziecka

Ciocia Justyna – opiekun w żłobku

Ciocia Ania – dyplomowana opiekunka dziecięca. Ukończone kursy: Pedagogika Marii Montessori, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, Kurs Pierwszej Pomocy

Ciocia Ola – opiekun w żłobku.

Ciocia Jowita – opiekun w żłobku

Ciocia Zosia – nauczyciel wychowania przedszkolnego z doświadczeniem w pracy z dziećmi żłobkowymi i przedszkolakami.