W celu dostarczenia do naszego żłobka dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Kobierzyckiego Zespołu Żłobków.

Elektroniczna skrzynka podawczapozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP):KOBIERZYCKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW (KZZKobierzyce)

Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika na portalu ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza Kobierzyckiego Zespołu Żłobków zawiera jeden formularz elektroniczny pn. „ Pismo ogólne do podmiotu publicznego”. Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji placówki.